Başlangıç
Sunucuya ilk kez giriyorsan ve nasıl gelişebileceğini öğrenmek istiyorsan doğru yerdesin.

Bilmen Gerekenler:

    Başlangıç için para kazanabilmenin en verimli yolu görevler ve mesleklerdir. /meslekler yazarak mesleklere bakabilirsin. /görevler yazarak görevlere bakabilirsin.
    Bu Wiki'de sunucuda olan her bilgiye yer verilmedi. Sadece anlatılması gerekenler bu wikide anlatılır. Sunucu hakkında detaylı bilgi edinmek için: /menu yazarak hızlı menülere bakabilirsin. /sistemler yazarak sunucunun sahip olduğu tüm sistemlere bakabilirsin. /bilgi yazarak bilmen gereken diğer detayları ve ceza sürelerini öğrenebilirsin.
Ormanın dünya sınırı her yöne 18.600 blok olarak belirlenmiştir.
/warp orman yazıp orman bölgesine gittikten sonra karşındaki tabelaya sağ tıklayarak ormanın maksimum 150, minimum 50 yarıçapına rastgele bir şekilde ışınlanabilirsin. (Işınlanma yarı çaplarını VIP satan alrak yükseltebilirsin.) Sonrasında yapman gerekenler çok basit. Hayatta kalmak. Alışılmışın aksine bu sunucudaki claim sistemi farklı işliyor. O yüzden bir krallığın yoksa veya bir krallığa üye değilsen claimin olamaz. Krallık oluşturmak için 5.000 TL gerekiyor. veya zaten bir krallık varsa onlara katılmayı isteyebilirsin.

Last modified 5mo ago
Copy link